Leć do Gdańska nad morze z Portu Lotniczego Lublin!

Port Lotniczy Lublin, we współpracy z liniami lotniczymi Eurolot, promuje połączenia lotnicze na trasie Lublin – Gdańsk; Gdańsk – Lublin. Inauguracyjny lot odbędzie się 21 czerwca. Z tej okazji centrum Lublina na trzy dni zamieni się w lotnisko. Dla mieszkańców czekają konkursy, w których do wygrania są darmowe bilety lotnicze.

Reklamy

W centrum Lublina (m.in. Krakowskie Przedmieście, Stare Miasto) oraz nad Zalewem Zemborzyckim) hostessy,  informują lublinian o wakacyjnym połączeniu do Gdańska i rozdają materiały promocyjne. Dodatkowo mają specjalnie przygotowane pocztówki, które są jednocześnie kuponami konkursowymi.

Aby wziąć udział w losowaniu nagród, należy wysłać unikalną kartę pocztową z wakacyjnymi pozdrowieniami z jednej z pomorskich miejscowości na adres Portu Lotniczego Lublin. Pod uwagę będą brane tylko kartki ze stemplem pocztowym z województwa pomorskiego. Wśród nadesłanych pocztówek zostaną rozlosowane nagrody, w tym 3 dwuosobowe bilety lotnicze do Gdańska oraz 5 zestawów gadżetów od Portu Lotniczego Lublin.

Unikalne karty pocztowe dostępne są również w Centrum Promocji Województwa Lubelskiego (ul. Karkowskie Przedmieście 41), Lubelskiej Informacji Turystycznej i Kulturalnej (ul. Jezuicka 1/3) oraz na lubelskim lotnisku. Pocztówki można przesyłać do 21 lipca.

Kolejnym punktem akcji będą konkursy radiowe, które rozpoczną się 17.06. Z kolei 21 czerwca, w centrum Lublina, mieszkańcy  będą mogli poczuć się jak w terminalu. Zostanie tam ustawiona specjalnie przygotowana scenografia, w której będą wykorzystane nieodłączne elementy lotniczego terminalu, w tym tablica przylotów i odlotów oraz samolot.