Letnie warsztaty fotograficzno-artystyczne pod hasłem: Pop Art Foto Show

W sobotę, 24 sierpnia w Janowcu nad Wisłą odbędą się warsztaty fotograficzno – artystyczne, które poprowadzi jeden z najbardziej znanych i cenionych polskich fotografików Sebastian Skalski.

Reklamy

START: godz. 11:00, ZAKOŃCZENIE: godz. 19:00. Osiem godzin zajęć z wyjątkowym artystą, który na co dzień współpracuje m.in. z takimi gwiazdami jak Beata Tyszkiewicz, Hanna Bakuła, Katarzyna Figury, Urszula Dudziak, Joanna Liszowska, Tatiana Okupnik, Magda Gessler, Jolanta Kwaśniewskiej czy Małgorzata Walewska.

SEBASTIAN SKALSKI to artysta o niezwykłej osobowości i wielu talentach. Fotografik – portrecista gwiazd i ciekawych ludzi, malarz Pop Art., animator kultury i sztuki. Członek Polish American Photographic Club of New York. Autor albumów: „Apetyt na kobiety – 100 kobiet wyjątkowych XXI wieku”, „Almodóvar fotografii…” czy „Matki Dzieciom”. Kto widział prace Sebastiana Skalskiego zgodzi się, że jest wszechstronnym artystą lubiącym wzbudzać kontrowersje i skrajne uczucia… Oglądający prace i wystawy Skalskiego goście są pod wielkim wrażeniem, kiedy na własne oczy widzą fotoobrazy na bawełnianych płótnach. Prace są ogromne – metr na metr. Ich majestyczność zadziwia a Skalski jest odbierany jako wytrawny i liryczny portrecista – kolorysta. Jego fotoobrazy cechuje pasja jak i silny wpływ sztuki Pop-Art. z jego czołowym twórcą Andy Warholem. 

Gościem specjalnym warsztatów będzie dziennikarz i publicysta: Marcin Mizera. Opowie on o swojej pracy i poprowadzi dyskusję pt. „Czy dziennikarz też jest artystą?”.

Chętni do wzięcia udziału w warsztatach mogą robić wpłaty (w tytule prosimy wpisać: „warsztaty”) w wysokości 150 zł na podany niżej numer konta: 

Star-Media
71194010763108431800000000
Bank Credit Agricole

Wpłata na konto jest traktowana jako potwierdzenie uczestnictwa. Ilość miejsc ograniczona.

Warsztaty odbędą się w Ośrodku Kultury w Janowcu nad Wisłą, Plac Wolności 1. Część plenerowa natomiast w ruinach zamkowych i parku. 

REZERWACJE: redakcja@tygpowisla.pulawy.pl lub pod numerem: 514 087 747 oraz w redakcji Tygodnika Powiśla, ul. Wojska Polskiego 4 lok. 2. Puławy.