Licytacja wycieczki do Brukseli

Prof. Lena Kolarska-Bobińska, Poseł do Parlamentu Europejskiego, przekazała na lubelską aukcję WOŚP zaproszenie na „Dwa dni z europosłem, prof. Leną Kolarską-Bobińską” w postaci dwudniowego wyjazdu do Brukseli dla dwóch osób, obejmującego wizytę studyjną w Parlamencie Europejskim, kolację w towarzystwie prof. Leny Kolarskiej-Bobińskiej oraz zwiedzanie brukselskich atrakcji.

Reklamy

Podczas XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oprócz zbiórki ulicznej odbędzie się tradycyjna już licytacja przedmiotów, z której dochód zostanie przeznaczony na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Prof. Lena Kolarska-Bobińska, Poseł do Parlamentu Europejskiego, przekazała na lubelską aukcję WOŚP zaproszenie na „Dwa dni z europosłem, prof. Leną Kolarską-Bobińską” w postaci dwudniowego wyjazdu do Brukseli dla dwóch osób, obejmującego wizytę studyjną w Parlamencie Europejskim, kolację w towarzystwie prof. Leny Kolarskiej-Bobińskiej oraz zwiedzanie brukselskich atrakcji, w tym Grand Place, Pałacu Królewskiego, Atomium, katedry St-Michel i in. Zwycięzca licytacji otrzyma specjalny bilet do Parlamentu Europejskiego wraz z przewodnikiem po Brukseli. Koszty związane z przejazdem, wyżywieniem, zakwaterowaniem oraz zwiedzaniem, pokrywa Parlament Europejski, ze środków przysługujących posłance.

Licytacja odbędzie się w niedzielę 8 stycznia 2012 r. na antenie telewizyjnej, w studio telewizyjnym i głównej scenie plenerowej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tej szczytnej akcji i wylicytowania wyjazdu!

***

Biuro Poselskie
prof. Leny Kolarskiej-Bobińskiej
w Lublinie