Lubelscy Kucharze Dzieciom – bo razem możemy więcej…

Stowarzyszenie Lubelscy Kucharze Dzieciom zaprasza do udziału w Bożonarodzeniowym Festiwalu Kucharze dzieciom. Festiwal odbędzie się w dniach 16-17 grudnia 2017 w lubelskiej Galerii Olimp (przy fontannie).

Reklamy

 

W tym roku wspieramy fundacje Alpha, która na co dzień zajmuje się dziećmi z autyzmem, upośledzeniem umysłowym. Poprzez rehabilitację oraz wsparcie rodzin oraz prowadzenie kompleksowej terapii i edukacji dzieci.

Przez dwa dni od 11.00 będziemy przygotowywać świąteczne potrawy. Swoją obecność potwierdzili uczestnicy Top Chef, Masterchef oraz jak co roku będą z nami uczestnicy kilku edycji Hell’s Kitchen i Kevin Aiston. Jest nam niezmiernie miło iż w tym roku do akcji włączyły się kluby sportowe z Lublina m.in. zawodnicy Speed Car Motor Lublin, MKS Lublin.

W niedzielę o godzinie 16.00 przeprowadzona zostanie aukcja darów. Świąteczne gotowanie zakończy się w niedzielę o godzinie 18.00.

Podczas dwóch finałów akcji Lubelscy Kucharze Dzieciom zebraliśmy ponad 20 000 złotych. Pieniądze przekazaliśmy dwóm fundacjom, Hospicjum im Małego Księcia w Lublinie oraz Fundacji Spełnionych Marzeń.

Do zobaczenia

 

Organizatorzy:

Jean Bos- Restauracja Agit
Piotr Wójcik
Paweł Cygan- Restauracja Zaścianek
Arkadiusz Krzesiak- Projekt „Jemy Zdrowo”
Dorota Bęczkowska- Restauracja Locomotiva