Lubelska KAS szuka funkcjonariuszy

Izba Administracji Skarbowej w Lublinie rozpoczęła rekrutację do Służby Celno-Skarbowej. Poszukiwani są funkcjonariusze do Działu Dochodzeniowo-Śledczego w Lublinie i Białej Podlaskiej.

Reklamy

Obecnie poszukiwani są kandydaci na funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej. Wolne są 4 etaty w Lublinie i 4 w Białej Podlaskiej do Działów Dochodzeniowo-Śledczych. Do głównych zadań funkcjonariuszy będzie należeć rozpoznawanie, wykrywanie i zwalczanie przestępstw i wykroczeń skarbowych, zapobieganie tym przestępstwom oraz ściganie ich sprawców, w zakresie określonym w Kodeksie karnym skarbowym.

Dokumenty można składać do 19 marca.

– Bierzemy pod uwagę zwiększenie ilości wolnych etatów. W tym roku dużo osób przeszło na emeryturę. W związku z tym będziemy rekrutować nowych funkcjonariuszy celno-skarbowych, zarówno do pracy wewnątrz kraju jak i na granicy – mówi Artur Krukowski, Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Lublinie.

Rekrutacja składa się z kilku etapów. Do 19 marca należy złożyć kwestionariusz osobowy oraz niezbędne dokumenty w siedzibie Izby Administracji Skarbowej w Lublinie, przy ul. Szeligowskiego 24. Można zrobić to osobiście lub listownie. Następnie kandydaci wezmą udział w teście wiedzy, teście sprawnościowym, psychologicznym i kompetencyjnym. Ostatnim etapem jest rozmowa kwalifikacyjna.

Jakie są wymagane kryteria do pełnienia służby w Służbie Celno-Skarbowej?

obywatelstwo polskie;

korzystanie z pełni praw publicznych;

niekaralność;

wykształcenie co najmniej średnie lub średnie branżowe;

nieposzlakowana opinia;

stan zdrowia pozwalający na pełnienie służby na określonym stanowisku.

Dodatkowym atutem będzie wykształcenie wyższe prawnicze i prawo jazdy kat. B.

Obecnie IAS w Lublinie prowadzi też rekrutację na pracowników cywilnych. Poszukiwani są pracownicy do II US w Lublinie, US w Zamościu, Kraśniku oraz Izby Administracji Skarbowej. Oferty można znaleźć na stronie IAS Lublin w zakładce Nabór.

(źródło i fot.: Izba Administracji Skarbowej w Lublinie)


Zobacz też:

Zaaranżowali napad na kierowcę busa. Chcieli wyłudzić ponad 400 tysięcy złotych odszkodowania za maseczki

Zaaranżowali napad na kierowcę busa. Chcieli wyłudzić ponad 400 tysięcy złotych odszkodowania za maseczki

LubieHrubie na Instagramie