Lubelskie. Smakuj życie! – VIII Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny

Do końca października można nadsyłać zdjęcia na VIII Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Lubelskie. Smakuj życie!”. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

Reklamy

 

W konkursie, organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, mogą uczestniczyć zarówno profesjonaliści zajmujący się fotografią artystyczną czy reportażową, jak i osoby fotografujące amatorsko. Nagrodami są karty zakupowe o wartości 750, 650 oraz 550 zł oraz zestawy wydawnictw i materiałów promocyjnych regionu.

Konkurs z każdym rokiem cieszy się coraz większą popularnością. Lubelskie to niezwykle piękne i malownicze województwo. Jestem przekonany, że także i w tej edycji pojawią się zdjęcia z całego kraju. – mówi Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski.

Reklamy

Warto dodać, że w minionych siedmiu edycjach konkursu wzięło udział około 400. autorów z całego kraju, którzy nadesłali ponad 2100 fotografii. Najciekawsze pokazywaliśmy na pokonkursowych wystawach oraz w różnych publikacjach promujących region lubelski.

Informacje o konkursie oraz regulamin i kartę zgłoszenia można znaleźć na stronie: https://www.lubelskie.pl/konkurs-fotograficzny/

Termin nadsyłania prac mija 31 października br.


Poniżej zdjęcia nagrodzone i wyróżnione w poprzednich edycjach konkursu.


info i fot. UMWL