Lubelszczyzna: Życzenia dla uczniów i nauczycieli od Marszałka Hetmana

Moi Drodzy! Za chwilę zabrzmi pierwszy dzwonek roku szkolnego 2013/2014. To początek nowej karty w historii każdej szkoły, nowego rozdziału zarówno w życiu szkolnej społeczności, jak i każdego nauczyciela i ucznia. Mam nadzieję, że wszyscy powracają po wakacjach z radością i entuzjazmem, wypoczęci i pełni energii, której zapasy pozwolą zrealizować wszystkie plany, zamierzenia i marzenia.

Reklamy

Drodzy Nauczyciele, w nowy roku szkolnym życzę Wam zadowolenia z wykonywanej pracy, optymizmu, wytrwałości i niegasnącego zapału w podejmowaniu odpowiedzialności za kształtowanie młodego pokolenia Polaków.

Drodzy Uczniowie, nowy rok szkolny to nowe obowiązki, ale również początek niezwykle ciekawego rozdziału w życiu każdego człowieka. To przyjaźnie i znajomości na całe lata. To wiedza i umiejętności, które pozwalają zrozumieć świat.

Reklamy

Pamiętajcie, że od Was zależy, jak wykorzystacie dziesięć miesięcy w szkolnych murach i czy podejmiecie odpowiedzialność za kształtowanie swojej przyszłości.

Życzę Wam wszystkim, by cele i marzenia zarówno te indywidualne, jak i całej szkolnej społeczności, zostały zrealizowane.

 

Krzysztof Hetman
Marszałek Województwa Lubelskiego