Lublin: Thomas Anders i Modern Talking Band – Live Koncert 6.10.2012

Już w tym roku odbędzie się trasa koncertowa Thomasa Andersa i Modern Talking Band – Tour 2012. Lublin, jako pierwsze z polskich miast, będzie gościć artystę wraz z zespołem.

Reklamy

Już tego roku odbędzie się trasa koncertowa Thomasa Andersa i Modern Talking Band – Tour 2012. Lublin jako pierwsze z polskich miast będzie gościć Artystę wraz z zespołem 6 października w Hali Globus. Niezapomniane przeboje słynnej grupy oraz nowe aranżacje Thomasa Andersa zachwyciły już Polską publiczność w Katowicach, Szczecinie i Kielcach. Teraz czas na Lublin. Podczas koncertu na żywo Thomas zaśpiewa wszystkie hity Modern Talking: „Brother Louie”, „You’re My Heart, You’re My Soul”, „Cheri Cheri Lady”, „Atlantis Is Calling” i wiele innych.

Każdy koncert Thomasa Andersa i Modern Talking Band kończy się owacjami na stojąco. Muzyka Modern Talking podoba się wszystkim, i tym którzy bawili się na dyskotekach w latach 80 – tych i 90 – tych oraz młodszym słuchaczom. To będzie wspanialy koncert! Tego nie wolno przegapić!