Lublin: Uczciwy znalazca. Odniósł portfel ze znaczną ilością pieniędzy na policję

Znalazł portfel z dokumentami, kartami bankowymi oraz znaczną kwotą pieniędzy. 62 letni mężczyzna mieszkaniec Puław wraz z odnalezioną damską portmonetką zgłosił się do KMP w Lublinie. Mężczyzna porosił o przekazanie zguby właścicielce. Jeszcze tego samego dnia policjanci skontaktowali się z kobietą. Mieszkanka powiatu radzyńskiego nie kryła szczęścia i wdzięczności wobec uczciwego znalazcy.

Reklamy

W sobotę do KMP w Lublinie zgłosił się 62 letni mieszkaniec Puław. Mężczyzna miał ze sobą damski portfel. Z jego relacji wynikało, że znalazł go na parkingu przy wejściu do centrum handlowego przy ul. Fabrycznej w Lublinie. Portfel leżał w błocie pośniegowym. Kiedy mężczyzna zajrzał do środka okazało się, że znajdowały się tam dokumenty, karty bankowe oraz znaczna kwota pieniędzy. Łącznie w portfelu był ponad 2500 zł. Mężczyzna nie miał wątpliwości, że zguba powinna jak najszybciej trafić do właściciela, dlatego przyszedł na Policję.
 
Jeszcze tego samego dnia gotówka i dokumenty trafiły do właścicielki. Kobieta nie kryła zadowolenia i wdzięczności wobec uczciwego znalazcy.
 
 
źródło: KWP Lublin (R.L.R.)