21 maja 2024

Masz zabytkowy samochód lub motocykl…?

Masz zabytkowy samochód lub motocykl? Organizatorzy 2. Zlotu Pojazdów Zabytkowych pod Roztoczańskim Muzeum PRL w Zamościu czekają na Twoje zgłoszenie!

Roztoczańskie Muzeum PRL zaprasza wszystkich posiadaczy klasyków i miłośników starej  motoryzacji na 2. Zlot Pojazdów Zabytkowych w Zamościu, który odbędzie się w niedzielę  27 sierpnia 2023 w ramach Festiwalu „Zamość na okrągło”. 

– Do udziału zapraszamy właścicieli pojazdów (samochodów i motocykli) wyprodukowanych  w latach 1944-1992. Wyjątkiem z racji swojego święta (kultowy Fiat 126p obchodzi w tym  roku 50-te urodziny) są „maluchy”, których nie dotyczy w/w okres produkcji. Zapraszamy  zatem także Eleganty i Happy Endy. Jeśli nie łapiesz się w powyższych ramach czasowych czy  kategoriach nie przejmuj się i mimo wszystkich wyślij zgłoszenie – Twoją szansą jest „dzika  karta” – zachęcają organizatorzy. 

Prezentacja pojazdów odbędzie się od godz. 12:00 pod Roztoczańskim Muzeum PRL przy ul.  Weteranów 6 (wstęp na wydarzenie jest bezpłatny), a zakończy przejazdem ulicami miasta na  Rynek Wielki w Zamościu. 

Zgłoszenia należy kierować do dnia 20 sierpnia na e-mail: 

roztoczanskiemuzeumprl@gmail.com

W treści należy podać informacje: 

  1. Imię i nazwisko kierowcy. 
  2. Marka/model pojazdu, rok produkcji oraz nr rejestracyjny pojazdu. 
  3. Numer telefonu do kontaktu podczas zlotu. 
  4. Imiona (+ ew. nazwiska) osób towarzyszących. 
  5. Informację skąd przyjeżdżacie i ile to kilometrów od Zamościa. 
  6. Zdjęcie pojazdu, które zostanie opublikowane na wydarzeniu na Facebooku (w ten sposób  odbędzie się głosowanie na Nagrodę Publiczności). 
  7. Ewentualnie prośba o ciekawostki o pojeździe, przyznanych nagrodach, materiały prasowe,  filmy, itp. 

Uczestnicy zlotu, którzy zgłoszą swój udział w wydarzeniu, otrzymają pakiet startowy z upominkami (m.in. pamiątkowe naklejki zlotu, magnesy i kultowe gadżety, jak pieski kiwaczki do swoich pojazdów), a także będą mogli bezpłatnie zwiedzić w tym dniu muzeum. 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z organizatorem z Roztoczańskiego Muzeum PRL w  Zamościu (Tomasz Pakuła, tel. 517 787 627).

Partnerem medialnym imprezy jest portal lubiehrubie.pl.

Zobacz też:

Sonometr na wyposażeniu hrubieszowskich policjantów!

Zerknij na Instagram →info i fot. Roztoczańskie Muzeum PRL w Zamościu