27 września 2023

Matka podejrzana o uduszenie trójki dzieci. Grozi jej dożywocie

Policjanci zatrzymali 26-latkę podejrzaną o uduszenie trójki swoich dzieci. Wczoraj kobieta została doprowadzona do Prokuratury Okręgowej w Lublinie. Grozi jej dożywocie.

Reklamy

Ciała dzieci odnalazła w czwartek 30 września ich babcia, która przyszła odwiedzić swoją rodzinę w domu przy ulicy Nadbystrzyckiej w Lublinie. Na miejsce wezwała policję i ratowników, którzy podjęli reanimację. Na pomoc było jednak za późno.

Czynności na miejscu zbrodni wykonywali policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie oraz IV komisariatu Policji pod nadzorem prokuratury.

Reklamy

Zatrzymana na miejscu 26-latka, wczoraj została doprowadzona do Prokuratury Okręgowej w Lublinie. Podejrzana o uduszenie trojga swoich dzieci w wieku 4 lat, 2 lat oraz 9 miesięcy, usłyszała zarzuty zabójstwa.

Po wniosku prokuratury o tymczasowy areszt, policjanci doprowadzili podejrzaną do Sądu Rejonowego Lublin – Zachód w Lublinie, którego decyzją została tymczasowo aresztowana na 3 miesiące. Kobiecie grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Reklamy

­

Więcej o tej tragedii na portalu dziennikwschodni.pl »

­

(źródło i fot. KWP w Lublinie)


Zobacz też:

Tragiczny wypadek na S-17

Tragiczny wypadek na S-17