Mikołaj z Radiem Lublin

HrubieszówZamość

Reklamy

Mikołaj ląduje …wprawdzie bez renifera, ale za to na spadochronie! 06.12.2008r. w Zamościu na Rynku Wielkim odbędą się „Mikołajki 2008”. Na płycie Rynku wyląduje trzech spadochroniarzy przebranych za Mikołaje.

Oprócz widowiskowego lądowania, organizatorzy przygotowali dla najmłodszych szereg atrakcji. Będą gry, zabawy, konkursy z nagrodami i kilogramy cukierków do rozdania.

Spotkanie z dziećmi poprowadzi najstarszy Mikołaj Europy – Lolek Marczuk wraz z małymi artystami, podopiecznymi Klubu Oficerskiego w Zamościu. Zamojskim „Mikołajkom” towarzyszyć będzie ogólnopolska akcja Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę (zainicjowana przez Polskie Radio Lublin i Telewizję Lublin). Prosimy więc o przynoszenie ze sobą słodyczy, żywności (z długim terminem ważności), art. chemicznych i środków czystości, ubrań w dobrym stanie. Na Rynku Wielkim zostaną wystawione kosze, do których można wrzucać dary serca, które przekażemy najbardziej potrzebującym rodzinom.

Organizatorami imprezy są: Polskie Radio Lublin, Aeroklub Ziemi Zamojskiej. Rozpoczęcie spotkania o godz. 13:00. Impreza jest w stu procentach charytatywna i całkowicie bezgotówkowa. Nikt z jej uczestników (spadochroniarze, prowadzący, organizatorzy, sponsorzy) nie pobiera za udział w niej honorariów.

ZAPRASZAMY !!!

Polskie Radio Lublin

Hrubieszow 2008-12-02