Mikołajki w Stylowym

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu serdecznie zaprasza na bajkowe hity oraz moc mikołajkowej zabawy 6 i 7 grudnia 2014. W mikołajkowym repertuarze najnowsze animacje: „Wielka szóstka”, „Piorun i magiczny dom”, „Gdzie jest Mikołaj?”. W kinowym holu oraz galerii wystawowej atrakcje dla najmłodszych: wystawa budowli z klocków LEGO®, tory przeszkód i gry sprawnościowe, zabawy i konkursy językowe.

Reklamy

 

Hit tegorocznych mikołajek to „Wielka Szóstka” – najnowsza komedia twórców „Krainy lodu”, inspirowana komiksem Marvela o tym samym tytule. To opowieść o przyjaźni między młodym geniuszem Hiro a jego robotem o wielkiej posturze i wielkim sercu. „Piorun i magiczny dom” – ta animacja zachwyci najmłodszych – słodki mały koci urwis,  króliczy kuzyn Kłapouchego i psi Marlon Brando w przezabawnej przygodzie. Jego czarującą historię stworzyli twórcy serii o Żółwiku Sammym. Piorun rozkocha nie tylko dzieciaki, ale rozczuli także dorosłych – potrafi być słodki niczym wata cukrowa, ale wie także, jak rozstawić ludzi po kątach, nie tracąc przy tym kociego uroku. Trzecia propozycja mikołajkowa to familijny film świąteczny „Gdzie jest Mikołaj?”, który  udowodni wszystkim niedowiarkom, że Święty Mikołaj istnieje naprawdę i co roku ma pełne ręce roboty. W filmie poznamy jego sekrety oraz jednego z współpracowników, Pana Łosia.

 

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE:

Reklamy

 

6 grudnia 2014 /hol główny CKF Stylowy/

12:00-18:00 Szkółka Piłkarska Maluch

gry i zabawy sprawnościowe

12:00-16:00 Magicznyświat języka angielskiego z kursem „Jump with Joey”

zabawy językowe i konkursy

 


7 grudnia 2014 /Galeria wystawowa CKF Stylowy/

12:00-18:00 Robonauka.pl

wystawa budowli z klocków Lego®

 

 

Atrakcje przed seansami w holu oraz w galerii wystawowej CKF Stylowy – wstęp wolny

Bilety na seanse filmowe: 3D – 17 zł (ulgowy), 20 zł (normalny), 2D – 15 zł (ulgowy), 17 zł (normalny), sala studyjna (film: Gdzie jest Mikołaj?) – 10 zł (ulgowy), 12 zł (normalny)