Mikołajki w Werbkowicach

HrubieszówWerbkowice

Reklamy

Gminny Ośrodek Kultury w Werbkowicach oraz Samorządowa Jednostka Oświaty w Werbkowicach z okazji Mikołajek serdecznie zapraszają przedszkolaki z terenu gminy Werbkowice na przedstawienie teatralne pt. „Rubinowy Książę” w wykonaniu grupy teatralnej ART-RE z Krakowa.

***

Na początku imprezy wszystkie dzieci przywita upominkami Święty Mikołaj.

Termin przedstawienia:
07.12.2009 r., godz.: 11:00

Miejsce:
Sala Widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury w Werbkowicach

Tytuł przedstawienia:
Rubinowy Książę (w wykonaniu grupy teatralnej ART-RE z Krakowa)

Adaptacja jednej z mniej znanych baśni Wschodu.
Córka szacha – Fatima w niezwykły sposób zostaje żoną Rubinowego Księcia. Jednak przez swoje natarczywe wścibstwo traci ukochanego. Dzięki prawdziwemu uczuciu odzyskuje męża. Musi jednak obiecać Królowi Wód – ojcu Księcia, że nigdy więcej nie będzie o nic niepotrzebnie wypytywać.

Spektakl przeplatany orientalną muzyką, przybliża egzotykę wschodu. Barwne, piękne kostiumy i scenografia w pełni oddają baśniową atmosferę. Wesoło przedstawione niektóre wątki spektaklu, zapewniają dobrą zabawę. Baśń uczy, że nadmierna ciekawość, brak poszanowania dla czyichś sekretów i wścibstwo, mogą czasem zgubić.

Czas trwania: 40 min.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt dyrektorów szkół z terenu gminy Werbkowice z Samorządową Jednostką Oświaty w Werbkowicach w celu podania liczby dzieci oraz uzgodnienia ewentualnego dowozu i odwozu.

***

info
UG Werbkowice

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009