Mircze: Czytelnicy o bibliotece

Do bogatej oferty Gminnej Biblioteki Publicznej w Mirczu pracownicy chcą dołączyć inne propozycje. Jednak najpierw chcą poznać potrzeby czytelników, dlatego zachęcają do wypełnienia ankiety, w której każdy może wyrazić swoje zdanie na ten temat.

Reklamy

Mirecka książnica organizuje m.in. konkursy, spotkania z ciekawymi ludźmi i imprezy kulturalno-rozrywkowe, prowadzi zajęcia dla seniorów i Młodzieżowy Klub Filmowy, a także udostępnia swoje zbiory za pomocą nowoczesnego systemu komputerowego. 

Teraz chce się dowiedzieć od swoich czytelników co jeszcze chcieliby w niej znaleźć. Wypełnienie ankiety zajmuje zaledwie kilka minut i jest bardzo proste. Formularz zawiera siedem pytań, które dotyczą m.in. zainteresowań mieszkańców, wydarzeń, w których uczestniczą i w których chcieliby brać udział, a także jakich innych propozycji oczekują od biblioteki w przyszłości.

Reklamy

Osobom, które chciałyby podzielić się swoimi opiniami w tych sprawach polecamy stronę: www.gokmircze.pl, gdzie znajdą odpowiedni formularz.

Ankieta jest jednym z elementów współpracy placówki w Mirczu z Fundacją Nowe Media, która pomaga we wprowadzeniu do oferty biblioteki nowych technologii, a także w rozwijaniu umiejętności informacyjnych i medialnych bibliotekarzy oraz mieszkańców gminy. Wspólny projekt przewiduje m.in. tworzenie e-gazety, czyli internetowej publikacji multimedialnej, a także organizowanie interaktywnych spotkań z ekspertami oraz edukacyjnych imprez plenerowych.

źródło: ias24.eu

(fot. arch. GBP w Mirczu)