Mircze: Odjazdowy Bibliotekarz 2013 – rajd rowerowy

Gminna Biblioteka Publiczna w Mirczu serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków biblioteki, książek i rowerów na rajd rowerowy organizowany w ramach ogólnopolskiej akcji „Odjazdowy Bibliotekarz”.

Reklamy

 

Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z regulaminem i programem rajdu

>>>zobacz regulamin<<<

Reklamy

Rajd odbędzie się 7 czerwca 2013 roku (piątek). Zbiórka uczestników o godz. 9:30 pod budynkiem Gminnej Biblioteki Publicznej w Mirczu. Stamtąd udamy się do Kryłowa. Powrót planowany jest na godz. ok. 14:00. Przedsięwzięcie jest realizowane wspólnie z Gminną Biblioteką Publiczną w Dołhobyczowie. Uczestnicy dołhobyczowskiego rajdu spotkają się z nami na zamczysku w Kryłowie, gdzie zaplanowaliśmy wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek. Nasza biblioteka zakupiła także pomarańczowe koszulki dla zainteresowanych uczestników rajdu.


Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego realizuje Program Rozwoju Bibliotek, który ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest wspólnym przedsięwzięciem Fundacji Billa i Melindy Gates oraz Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.


Źródło: GOK Mircze