Mircze: Ostatnie zgłoszenia na konkurs fotograficzny

Tablet i satelitarna nawigacja samochodowa to wybrane nagrody, które można wygrać w konkursie fotograficznym, organizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Mirczu. Osoby, które chciałyby o nie powalczyć mają na przesłanie swoich propozycji tylko dwa tygodnie.

Reklamy

W konkursie mogą wziąć udział fotograficy amatorzy w różnym wieku, bez względu na miejsce zamieszkania. Ważne, by zdjęcia, które zechcą przesłać, ukazywały walory przyrodnicze, kulturowe, historyczne lub turystyczne gminy Mircze.

Czas wykonania, tematyka i treść konkursowych fotografii nie są ograniczone. Mogą to być ludzie, portrety, krajobrazy, architektura czy przyroda. Ważne, by nie były to zdjęcia, które były wcześniej publikowane, albo brały udział w innych konkursach. 

Każdy może zgłosić maksymalnie pięć fotografii, które nagra na płytę CD i razem z formularzem, dostępnym na stronie internetowej biblioteki, prześle do organizatorów. Termin nadsyłania propozycji upływa 24 maja. 

Konkurs „Moje – piękne” jest jednym z elementów projektu „Moje ja i biblioteka”, realizowanego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek.


Źródło: ias24.eu

fot. UG Mircze