Nagroda dla Dzielnicowego z Dołhobyczowa

Dzisiaj podczas Sesji Rady Gminy Dołhobyczów Dzielnicowy z Posterunku Policji w Dołhobyczowie mł. asp. Mirosław Loda otrzymał z rąk Pana Wójta Józefa Demendeckiego nagrodę za zajęcie drugiego miejsca w konkursie na najlepszego dzielnicowego.

Reklamy

Dzisiaj podczas Sesji Rady Gminy Dołhobyczów Dzielnicowy z Posterunku Policji w Dołhobyczowie mł. asp. Mirosław Loda otrzymał z rąk Wójta gminy Dołhobyczów Józefa Demendeckiego nagrodę za zajęcie drugiego miejsca w konkursie na najlepszego dzielnicowego. Dzielnicowy dostał radioodtwarzacz samochodowy.

Reklamy

Policjant ma 6 lat służby w tym 2 lata pracuje jako dzielnicowy, a jego rejon służbowy to teren gminy Dołhobyczów.

Na spotkaniu obecny był zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Hrubieszowie mł. insp Adam Gronkiewicz oraz Kierownik Posterunku Policji w Dołhobyczowie asp. Karol Kuruś.

Komendant pogratulował Dzielnicowemu dobrej pracy oraz zdobycia tak dużego zaufania i uznania wśród mieszkańców Dołhobyczowa. Dodał również, by Dzielnicowy dołożył starań i w przyszłym roku zajął również czołowe miejsce w plebiscycie, aby jego praca znów mogła być zauważona i doceniona przez mieszkańców gminy.

***

Źródło:
KPP w Hrubieszowie