Najechał na tył przyczepy. Zginął na miejscu

Parczewscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na terenie miasta. Kierujący samochodem marki VW Polo najechał na tył przyczepy ciągnika rolniczego. 86-letni kierujący volkswagenem zmarł na miejscu zdarzenia.

Reklamy

 

Wczoraj około godz. 16.10, w Parczewie na ul. 11 listopada doszło do tragicznego wypadku. Kierujący VW  Polo na prostym odcinku drogi najechał na tył przyczepy ciągnika rolniczego jadącego w tym samym kierunku. Kierujący  samochodem wyniku odniesionych obrażeń zmarł.

Natomiast  kierujący  ciągnikiem rolniczym z licznymi obrażeniami ciała został przewieziony do parczewskiego szpitala. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają wszelkie okoliczności zdarzenia.

Policja apeluje o rozwagę na drodze. Ze względu na panującą aurę, drogi stają się śliskie i bardzo niebezpieczne. Poruszając się po nich, musimy dostosować prędkość do aktualnie panujących warunków, a także właściwie ocenić możliwości kierowanego przez nas pojazdu.

W okresie zimowym bezpieczna prędkość bywa wielokrotnie niższa od prędkości dopuszczalnej na danym obszarze. Kierujmy się rozsądkiem, aby nie przyczyniać się do zaistnienia tak tragicznych zdarzeń.

 

 

źródło i fot. KWP Lublin