24 lutego 2024

Najechała na leżącego na jezdni mężczyznę. Nie przeżył [ZDJĘCIA]

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 32-letnia kobieta kierująca samochodem marki Hyundai najechała na leżącego na jezdni mężczyznę. W wyniku doznanych obrażeń 50-letni pieszy zmarł na miejscu zdarzenia.

Reklamy

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego z udziałem pieszego doszło wczoraj, tuż przed godziną 22, w miejscowości Chruślina, w gminie Józefów nad Wisłą, w powiecie opolskim.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Hyundai, 32-letnia mieszkanka Lublina, najechała na leżącego na jezdni 50-latka. Pieszy, mieszkaniec gm. Józefów nad Wisłą, w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu zdarzenia – informuje podkomisarz Kamil Karbowniczek z opolskiej Policji.

Reklamy

Czytaj: Straciła panowanie, uderzyła w drzewo [ZDJĘCIA]

– Do zdarzenia doszło w terenie zabudowanym, w miejscu gdzie jezdnia była oświetlona. Kierująca była trzeźwa. Na miejscu policjanci wykonywali czynności z udziałem prokuratora i biegłego z zakresu techniki samochodowej. Decyzją prokuratora ciało 50-latka zostało zabezpieczone w celu wykonania sekcji zwłok – dodaje podkom. Kamil Karbowniczek.

Trwa wyjaśnianie wszelkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Zobacz też:

Wypadek na DK-17. Kierowca zasłabł i zjechał na przeciwległy pas [ZDJĘCIA]

Zerknij na Instagram →źródło i fot. KPP w Opolu Lub.