Natalin: Bus uderzył w drzewo. Jedna z pasażerek poniosła śmierć na miejscu, trzy osoby ranne

Chełmscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj nad ranem na terenie gminy Kamień. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem typu bus zjechał z drogi i uderzył w drzewo. W wyniku tego zdarzenia jedna z pasażerek poniosła śmierć na miejscu.

Reklamy

 

Dzisiaj około godziny 4.00 dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Natalin na terenie gminy Kamień.

Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że kierujący samochodem marki Renault Trafic 39-letni obywatel Ukrainy zjechał z drogi na przeciwległe pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Samochodem tym podróżowały 4 osoby, obywatele Ukrainy.

W wyniku tego zdarzenia 29-letnia pasażerka poniosła śmierć na miejscu. Pozostałe dwie pasażerki i kierowca z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący samochodem mężczyzna był trzeźwy.

Teraz policjanci prowadzą postępowanie, którego celem jest wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia.źródło i fot. KMP Chełm