Nie dostosował prędkości do warunków ruchu. Do szpitala trafiły trzy osoby

Policjanci z Ryk ustalają szczegóły groźnie wyglądającego wypadku, do którego doszło wczoraj w Rykach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący dostawczym volkswagenem nie dostosował prędkości do warunków ruchu w wyniku czego doprowadził do zderzenia ze skodą. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiły trzy osoby.

Reklamy

 

 Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 13.00 na ul. Słowackiego w Rykach. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący dostawczym volkswagenem 34-letni mieszkaniec pow. ryckiego nie dostosował prędkości do warunków ruchu i doprowadził do zderzenia z osobową skodą. Panowały bardzo trudne warunki ponieważ na jezdni zalegał świeży śnieg.

W wyniku zdarzenia do szpitala z obrażeniami ciała trafiło trzy osoby poruszające się osobową skodą. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego kierowcy vw zostało zatrzymane prawo jazdy.

Reklamy

Policjanci ustalają szczegóły zdarzenia. Apelują również do kierowców o ostrożną, rozważną i bezpieczną jazdę, gdyż chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii.

 

 

źróło i fot. KWP Lublin