18-latek kierując Volvo przekroczył w centrum Zamościa dopuszczalną prędkość o 62 km/h. Okazało się, że kilka dni temu zdał prawo jazdy.
W niedzielę, zamojscy policjanci kontrolowali prędkość na ulicy Legionów, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h.
Zatrzymali kierowcę samochodu osobowego marki Volvo, który jechał z szybkością 112 km/h.
Czytaj: Hrubieszów na 126 miejscu. Ranking "Sukces kadencji 2018-2023"
- Za kierownicą siedział 18-latek. Jak się okazało, młodzieniec kilka dni wcześniej zdał prawo jazdy i nie zdążył jeszcze odebrać blankietu.
Kontrola drogowa dla młodzieńca zakończyła się mandatem w wysokości 2000 złotych. Młody kierowca na 3 miesiące stracił też uprawnienia - informuje aspirant sztabowy Dorota Krukowska-Bubiło z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.
Zobacz też:
Po centrum Hrubieszowa wiózł... wielką łódź motorową!
źródło i fot. KMP w Zamościu
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu lubiehrubie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz