Niebezpieczne zderzenie z łosiem

O dużym szczęściu może mówić 19-letni mieszkaniec Parczewa, który jadąc swoim bmw zderzył się z łosiem. Masywne zwierzę poważnie uszkodziło samochód i omal nie wpadło do jego wnętrza.

Reklamy

 

Do tej groźnej kolizji doszło dzisiaj tuż po godzinie 6 rano w miejscowości Wola Blizocka na drodze krajowej nr 48. Przed jadące bmw wbiegł nagle łoś. Kierowca nie zdołał uniknąć zderzenia. W jego wyniku masywne zwierzę poważnie uszkodziło samochód i omal nie wpadło do jego wnętrza.

Następnie pojazd wpadł do przydrożnego rowu. Kierujący nim 19-latek z powiatu parczewskiego z niegroźnymi urazami trafił do szpitala gdzie pozostał na obserwacji. Mężczyzna był trzeźwy. W wyniku zderzenia łoś padł.

Reklamy

Jest to już kolejne tego typu zdarzenie drogowe na terenie powiatu lubartowskiego w ostatnim czasie. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas przejeżdżania przez lasy i miejsca oznaczone jako zagrożone przemieszczaniem się dzikiej zwierzyny. Zderzenie nawet z niewielkim zwierzęciem może spowodować duże zagrożenie dla naszego zdrowia a nawet życia.

 

 

źródło i fot. KPP Lubartów