Nietrzeźwy i bez uprawnień kierował quadem

Łęczyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Kolonia Garbatówka. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący quadem, jadąc z dużą prędkością, gwałtownie zahamował i podczas manewru zawracania przewrócił się upadając na jezdnię. Z ogólnymi potłuczeniami ciała został przewieziony do szpitala w Łęcznej. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Ponadto okazało się, że quad nie był zarejestrowany, a kierujący nim 43- latek nie posiada uprawnień.

Reklamy

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 19-tej w miejscowości Kolonia Garbatówka. Na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że kierujący quadem, jadąc z dużą prędkością, gwałtownie zahamował i z dużym impetem wykonał manewr zawracania, podczas którego przewrócił się i upadł na jezdnię.

Z ogólnymi potłuczeniami ciała został przewieziony do szpitala w Łęcznej. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Ponadto okazało się, że quad nie był zarejestrowany, a kierujący nim 43- latek nie posiada uprawnień.

Wkrótce mężczyzna za swoje czyny odpowie przed sądem.

 

źródło: KWP Lublin (GM)