Ole! partnerem VII Koncertu Chwały w Lublinie

HrubieszówLublin

Reklamy

Już po raz siódmy, w samym centrum Lublina, będzie miał miejsce niezwykle radosny i poruszający VII koncert chwały. Tegoroczna edycja koncertu, zatytułowana Wystarczy ci mojej łaski, odbędzie się 11.

***
_____________________________________________

Wystarczy ci mojej łaski
VII koncert chwały
Lublin, Plac Litewski
11 czerwca 2009

www.koncertchwaly.lublin.pl >>
_____________________________________________

Zapraszamy do udziału w VII Koncercie Chwały 11 czerwca 2009 w Lublinie na Placu Litewskim. Audycja Sportowa Ole!

Już po raz siódmy, w samym centrum Lublina, będzie miał miejsce niezwykle radosny i poruszający VII koncert chwały. Tegoroczna edycja koncertu, zatytułowana Wystarczy ci mojej łaski, odbędzie się 11 czerwca i ma stanowić artystyczną i duchową przestrzeń dla spotkania ludzi, którzy poszukują żywej, autentycznej i osobistej przyjaźni z Bogiem.

Kierunek tematyczny koncertu wyznaczają ślady życia i nauczania św. Pawła Apostoła, któremu w Kościele poświęcony jest 2009 rok. Podczas koncertu będzie obecny Krzyż Światowych Dni Młodzieży, ofiarowany młodym ludziom przez Papieża Jana Pawła II.
Specyfikę koncertu tworzyć będzie, jak co roku, energetyczna muzyka, łącząca w odważnych aranżacjach wpływy gospel, prasie&worship, hip-hopu czy gitarowego rocka. W czasie koncertu zabrzmią dynamiczne i radosne pieśni uwielbienia wykonywane przez chór i zespół Gospel Rain (w tym po raz pierwszy wykonane piosenki z nowego projektu zespołu), znakomitych gości, solistów – Patrycję Golę (Big Star, Taniec z Gwiazdami, Orkiestra Tomasza Szymusia), Adama Krylika (Chily My, Orkiestra Adama Sztaby, Taniec z Gwiazdami) i Bartka Jaskota, stuosobowy Chór dla Jezusa, liczny zespół instrumentalny. Muzyce towarzyszyć będzie taniec, obrazy plastyczne w wykonaniu Teatru ITP. Koncert rozpocznie o godz. 19.15 występ Bartka Jaskota (projekt My w Nim).

Tych, którzy nie mogą dotrzeć na koncert zapraszamy do oglądania transmisji internetowej, która będzie dostępna na żywo na stronie koncertu.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej www.koncertchwaly.lublin.pl

Zapraszamy!

Załoga Audycji Sportowej Ole!
Tomasz Pakuła, Łukasz Kowalczuk i Mateusz Kapłon.

Hrubieszow LubieHrubie 2009