Open Stage – 5000 zł. dla najbardziej utalentowanych studentów województwa lubelskiego

Do 21 kwietnia mogą zgłaszać się wszyscy utalentowani artystycznie studenci, chętni by zaprezentować się, w dziewiątej edycji konkursu „Open Stage”. W tym roku pula nagród wynosi 5000 złotych.

Reklamy

 

Uczestniczyć w konkursie mogą studenci wszystkich uczelni wyższych z województwa lubelskiego – państwowych i prywatnych, bez względu na kierunek i rok studiów. Nie mateż ograniczeń gdy chodzi o formę prezentacji– zaproszeni są tańczący, śpiewający, akrobaci i mimowie. Scena jest naprawdę otwarta na różne talenty – trzeba tylko umieć je ciekawie zaprezentować.

„Open Stage” to największy lubelski konkurs dla artystycznie utalentowanych studentów. Stwarza szansę zaprezentowania swoich umiejętności na profesjonalnej scenie, jak również zdobycia nagrody finansowej.

Konkurs odbywa się w dwóch etapach. W eliminacjach wstępnych wyłaniane jest grono finalistów, którzy wystąpią6 maja w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur podczas gali finałowej konkursu. Do uczestnictwa w konkursie można zgłaszać się do 21 kwietnia, wypełniając formularz dostępny na stronie sztukmistrze.pl/openstage

Organizatorami wydarzenia są: Fundacja Sztukmistrze, Uczelniany Samorząd Studentów Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II oraz Centrum Spotkania Kultur.

Więcej informacji pod adresem sztukmistrze.pl/openstageoraz na profilu

https://www.facebook.com/openstageKUL