Osobowy Ford spadł z mostu. 16-letnia pasażerka ciężko ranna, kierowca uciekł

Do groźnego zdarzenia doszło dziś w nocy w miejscowości Koszarsko, w powiecie krasnostawskim. Osobowy ford spadł z mostu. W wyniku tego wypadku poważnych obrażeń doznała 16-letnia pasażerka.

Reklamy

 

Krasnostawscy policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło dziś przed godziną 2:00 w miejscowości Koszarsko w gminie Żółkiewka. Kierujący osobowym Fordem stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierkę i spadł z mostu.

Jak ustalili policjanci, pojazdem z dyskoteki wracały trzy młode osoby. Jedna z osób podróżujących autem, 16-letnia mieszkanka powiatu biłgorajskiego, z powodu poważnych obrażeń została przewieziona do szpitala.

Reklamy

Policjanci ustalili, że samochodem kierował młody mężczyzna. Najprawdopodobniej utrata panowania nad pojazdem mogła być wynikiem celowego wprowadzenia forda w poślizg. Chwilę później samochód uderzył w barierkę i spadł z mostu.

Po tym zdarzeniu, kierowca miał zaproponować jednej z pasażerek, by to ona wzięła na siebie winę. Kiedy ta się nie zgodziła, uciekł przed przyjazdem Policji.

Sprawą zajmują się funkcjonariusze z krasnostawskiej komendy. Ustalili już personalia kierującego pojazdem. Jest nim 17-letni mieszkaniec powiatu janowskiego.

 

źródło i fot. KPP Krasnystaw