Otwarcie roku kulturalnego w Werbkowicach

Gminny Ośrodek Kultury w Werbkowicach zaprasza na WIELKIE OTWARCIE ROKU KULTURALNEGO – 2 października 2008 w godzinach 16.00 – 18.00.

Reklamy

Instruktorzy Gminnego Ośrodka Kultury w Werbkowicach zapraszają na spotkanie, podczas którego będzie można zapisać się do grupy, obejrzeć efekty pracy instruktorów.

Serdecznie zapraszamy!!!

Wszystkim, którzy odwiedzą GOK w tym dniu zapewniamy popcorn i lemoniadę – gratis!!!

***

PLAN ZAJĘĆ W GMINNYM OŚRODKU KULTURY NA 2008 / 2009 ROK

PONIEDZIAŁEK

STAŻYŚCI
12.00 – 20.00
(AGNIESZKA CZERNIAK)

TRIO WOKALNE
16.00 -18.30
(ŁUKASZ ŻYŁA)

TANIEC NOWOCZESNY GR. I KL. VI i I GIMNAZJUM
15.00 – 16.30
(EDYTA ZAJĄC)

TANIEC NOWOCZESNY GR. II GIMNAZJUM I SZKOŁA ŚREDNIA
17.00 – 18.30
(EDYTA ZAJĄC)

TANIEC BRZUCHA DZIEWCZĘTA OD 17 LAT.
18.45 – 19.45
(EDYTA ZAJĄC)

***

WTOREK

ZAJĘCIA Z ANIMACJI PRZEDSZKOLNEJ
IV – VI LAT
16.00 – 17.00
(EDYTA POMYKAŁA, AGNIESZKA PAWLOS)

SENIORZY
10.00 – 13.00
(AGNIESZKA CZERNIAK)

ZAJĘCIA DLA PLASTYCZNE EMERYTÓW
10.00 – 12.00
(AGNIESZKA PAWLOS)

ŚPIEW I EMISJA GŁOSU DLA GIMNAZJUM
17.00 – 19.00
(ŁUKASZ ŻYŁA)

ZAJĘCIA BALETOWE V – VII LAT
15.30 – 16.30
(RENATA ŁAGOCKA, KRZYSZTOF LISOWSKI)

TANIEC LUDOWY I GR.
KL. 3 – 6
17.00 – 18.15
(RENATA ŁAGOCKA, KRZYSZTOF LISOWSKI)

TANIEC LUDOWY II GR. GIMNAZJUM
18.30 – 20.00
(RENATA ŁAGOCKA, KRZYSZTOF LISOWSKI)

ZAJĘCIA ZE ŚPIEWU KLASA
0 – III
15.30 – 16.30
(PRZEMYSŁAW PUSZCZAŁO)

PRÓBA ZESPOŁU REGGAENERACJA
20.00 – 22.10

***

ŚRODA

GRUPA ZWARIOWANA SCENA
KL. III – VI
16.30 – 18.00
(EDYTA POMYKAŁA)

ZAJĘCIA FOTOGRAFICZNE
KL. I – III GIM.
15.30 – 17.00
(ŁUKASZ ŻYŁA)

ZAJĘCIA PLASTYCZNE KL. IV – VI
16.00 -17.00
(AGNIESZKA PAWLOS)

KÓŁKO TECHNICZNE
17.00 – 19.00
(KRZYSZTOF LISOWSKI)

ZAJĘCIA DLA SOLISTÓW
14.00 – 16.00
(PRZEMYSŁAW PUSZCZAŁO)

TANIEC TOWARZYSKI DLA GIMNAZJUM
16.00 – 17.30
(EDYTA DOBOSZ – MACIUK)

TANIEC TEATRALNY SZKOŁA ŚREDNIA
18.00 – 19.00
(EDYTA DOBOSZ – MACIUK)

***

CZWARTEK

TEATR RUCHU GIMNAZJUM
17.00 – 18.30
(EDYTA POMYKAŁA)

KLUB SENIORA
9.00 -13.00
(AGNIESZKA CZERNIAK)

ŚPIEW I EMISJA GŁOSU DLA GIMNAZJUM
17.00 – 19.00
(ŁUKASZ ŻYŁA)

ZAJĘCIA PROJEKTOWE DLA GIMNAZJUM
18.00 – 19.00
(AGNIESZKA PAWLOS)

ZAJĘCIA PLASTYCZNE KL. II – V
16.30 – 17.30
(ELA WAŃCZYCKA)

ZESPÓŁ LOTOS
12.00 – 13.30
(KRZYSZTOF LISOWSKI)

ZAJĘCIA ZE ŚPIEWU KL. IV – VI
15.30 – 17.00
(PRZEMYSŁAW PUSZCZAŁO)

PRÓBA ZESPOŁU REGGAENERACJA
19.00 – 22.10

***

PIĄTEK

TRIO WOKALNE
16.00 – 18.30
(ŁUKASZ ŻYŁA)

ZAJĘCIA PLASTYCZNO – MUZYCZNE DLA GIMNAZJUM
16.00 – 17.30
(ELŻBIETA WAŃCZYCKA)

ZAJĘCIA Z TKANINY
18.00 – 20.00
(ELŻBIETA WAŃCZYCKA)

MŁODZIEŻOWY ZESPÓŁ WOKALNY
17.00 – 18.30
(KRZYSZTOF LISOWSKI)

KLUB PRZYJACIÓŁ BIBLIOTEKI
14.00 -15.00
(LUCYNA SIEDLECKA, ELŻBIETA KRZTOŃ)

ZAPRASZAMY !!!