PARADIZO

Gminny Ośrodek Kultury w Werbkowicach zaprasza do uczestnictwa w Warsztacie Działań Artystycznych PARADIZO realizowanym przez GOK przy wsparciu finansowym Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu operacyjnego „Rozwój Inicjatyw Lokalnych”.

Reklamy

Współorganizatorzy projektu to Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie oraz Stowarzyszenie Promocji Amatorskiego Ruchu Artystycznego „Między Wierszami”.

W ramach Warsztatów odbędą się:

– Zajęcia w grupach (2 grupy po 15 osób), mające na celu przygotowanie spektaklu plenerowego, który będzie prezentowany w Werbkowicach, 12 lipca; 2 lipca 2008 r. w godzinach popołudniowych odbędą się rozmowy kwalifikacyjne dla zainteresowanych; udział w zajęciach jest nieodpłatny; będą się odbywać w dniach 3-4, 7-11 lipca, w godzinach 10.00 – 15.00, w Werbkowicach; przeznaczone są dla młodzieży gimnazjalnej, ze szkół średnich oraz dorosłych; ZAPRASZAMY!

– wieczorynki dla dzieci – czyli głośne czytanie i mini spektakle prezentujące literaturę dziecięcą, wstęp wolny dla wszystkich zainteresowanych; czytanie odbywać się będzie wieczorami (około 19.00) w amfiteatrze GOK lub w salach GOK, codziennie od 4 do 11 lipca,

– wieczory filmowe – czyli nocne prezentacje filmowe, w amfiteatrze lub sali kinowej GOK, codziennie od 3 lipca, po zmierzchu, wstęp wolny.

Szczegółowe informacje będą dostępne w trakcie realizacji projektu, GOK Werbkowice Tel. 084 65 72 032 – koordynator Projektu instruktor Edyta Pomykała.