Pierwsze ofiary mrozu na Lubelszczyźnie

Utrzymująca się od kilku dni niska temperatura powietrza przyniosła pierwsze ofiary. Wczoraj w Chełmie policjanci ujawnili zwłoki 34-latka. Dziś rano w Białej Podlaskiej ujawniono zwłoki 60-letniej kobiety, a w Puławach zwłoki 52-latka. Wszystkie ofiary znaleziono w pustostanach, w których wcześniej spożywali alkohol. Dziś około godziny 11.00 został znaleziony mężczyzna, który najprawdopodobniej również jest ofiarą mrozu i alkoholu.

Reklamy

 

Pierwsza ofiara tegorocznych niskich temper atur została ujawniona w Chełmie. 34-latek leżał na łóżku w pustostanie, w którym pomieszkiwał. Obok leżały puste butelki po alkoholu. W pomieszczeniu temperatura wynosiła -12 stopni Celsjusza. W podobnych okolicznościach ujawniono dziś kolejne wychłodzone osoby.

W Białej Podlaskiej w pustostanie ujawniono zwłoki 60-letniej kobiety, jak ustalono wczoraj spożywała alkohol. W Puławach z kolei, także w pustostanie ujawniono zwłoki 52-latka, który spożywał alkohol z kolegą. Niestety nie chciał z nim iść do schroniska. Wszystkie ofiary znaleziono w pustostanach, w których wcześniej spożywali alkohol.

Dziś około godziny 11.00 również w Łukowie został ujawniony mężczyzna, który najprawdopodobniej jest ofiarą mrozu i alkoholu. 31-latek został znaleziony przed domem. Wcześniej spożywał alkohol.źródło: KWP Lublin