Pieszy zginął na drodze. Nie posiadał elementów odblaskowych

Wczoraj w miejscowości Zalewsze w powiecie bialskim, doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego. Kierujący samochodem osobowym 31-latek z gminy Terespol uderzył w idącego jezdnią mężczyznę, który poniósł śmierć na miejscu. Pieszy nie posiadał żadnych elementów odblaskowych.

Reklamy

 

Do wypadku doszło wczoraj, około godziny 20.30 na drodze wojewódzkiej nr 816. Kierujący samochodem osobowym marki Chrysler, 31-letni mieszkaniec gminy Terespol, potrącił mężczyznę, który w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu zdarzenia. Idący jezdnią po zmroku pieszy nie posiadał żadnych elementów odblaskowych.

Ciało ofiary wypadku decyzją prokuratora prowadzącego oględziny zabezpieczono w prosektorium szpitala, gdzie m.in. zostanie pobrana krew do badań na zawartość alkoholu. Mężczyzna został zidentyfikowany dopiero rano. Jak się okazało w  wypadku zginał 40-letni mieszkaniec Kodnia. Kierowca samochodu był trzeźwy. Okoliczności wypadku wyjaśni śledztwo prowadzone przez bialską Prokuraturę i Komisariat Policji w Terespolu.

 

 

źródło i fot. KWP Lublin