Pijana 20-latka chciała skoczyć z mostu

Dzięki szybkiej reakcji puławskich policjantów uratowano życie 20 letniej kobiety. Wczoraj wieczorem mieszkanka Puław chciała popełnić samobójstwo skacząc z mostu przy ul. Piłsudskiego. 20 latka stał już poza barierkami.

Reklamy

 

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w Puławach. Policjanci otrzymali informację, że na moście przy ul. Piłsudskiego znajduje się młoda kobieta, która prawdopodobnie chce popełnić samobójstwo. Zaraz po tym sygnale dyżurny Policji wysłał na miejsce patrol. Mundurowi zauważyli stojącą na środku mostu kobietę.  Była zdenerwowana, roztrzęsiona. Krzyczała, że za chwilę skoczy do Wisły.

Policjanci długo i spokojnie rozmawiali z nią, prosząc by przeszła na drugą stronę. W pewnym momencie kobieta przechyliła się  do przodu. Wszystko trwało zaledwie kilka sekund. Mundurowi natychmiast złapali ją za ręce, a później wciągnęli na most zapewniając jej bezpieczeństwo. 20 letnia kobieta w chwili zdarzenia była nietrzeźwa, miała w organizmie 1,3 promila alkoholu. Kiedy wytrzeźwieje trafi pod opiekę lekarzy. 

 

 

źródło i fot. KWP Lublin