Pijana 33-latka sprawcą wypadku. Trzy osoby trafiły do szpitala [ZDJĘCIA]

Prawie 2 promile alkoholu w organizmie miała 33-letnia kobieta, która doprowadziła do wypadku z udziałem trzech samochodów.

Reklamy

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 12:30 na obwodnicy Lubartowa.

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 33-letnia kierująca Nissana jadąc ulicą Kleeberga w Lubartowie i dojeżdżając do oznakowanego skrzyżowania z drogą krajową numer 19 przy, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu samochodowi marki Audi, kierowanym przez 44-letniego mieszkańca gminy Borki. Na skutek zderzenia pojazd Audi uderzył także w stojącego na skrzyżowaniu Opla, którym kierował 39-letni mieszkaniec gminy Firlej. Trzy osoby zostały przetransportowane do szpitala – informuje sierżant sztabowy Jagoda Stanicka z lubartowskiej Policji.

Reklamy

­

Badanie wykazało, że 33-latka miała w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Kobieta nie posiadała również uprawnień do kierowania pojazdami. Została zatrzymana w policyjnej izbie wytrzeźwień, a jej auto odholowano na policyjny parking.

Sprawczyni usłyszy zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości, za co grozi do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka kara finansowa i sądowy zakaz kierowania pojazdami.


­

źródło i fot. KPP Lubartów


Zobacz też:

Poważny wypadek koło Krasnegostawu. Uwaga – ruch wahadłowy [ZDJĘCIA]

Poważny wypadek koło Krasnegostawu. Uwaga – ruch wahadłowy [ZDJĘCIA]


Zerknij na Instagram →