Pijana przyjechała na zakupy. Po drodze staranowała samochody, wiatę i potrąciła pieszą

Do groźnego zdarzenia doszło wczoraj pod jednym ze sklepów przy ul. Gęsiej w Lublinie. 46-latka wjeżdżając Hondą na sklepowy parking najpierw uderzyła w dwa zaparkowane tam samochody, następnie potrąciła przechodzącą kobietę, a później z impetem wjechała w słupek na rowery i wiatę przed wejściem do obiektu.

Reklamy

 

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 20.

Jak ustalili policjanci z lubelskiej drogówki 46-letnia mieszkanka Lublina wjeżdżała na parking pod jeden z dyskontów. Zakupów jednak nie zdążyła zrobić, gdyż po drodze najpierw staranowała dwa zaparkowane samochody – Renault i Skodę, następnie kierowany przez nią samochód uderzył w przechodzącą obok kobietę.

Reklamy

Na tym jednak nie koniec. Ponieważ Honda z impetem wjechała pod wiatę przy wejściu do obiektu uderzając w stojak na rowery i drzwi ewakuacyjne. W międzyczasie jej auto przewróciło się jeszcze na lewy bok.

Karetka pogotowia zabrała potrąconą 43-latkę do szpitala. Jej życiu na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kierująca Hondą nie odniosła obrażeń. Policjanci na miejscu zdarzenia sprawdzili jej stan trzeźwości. Kobieta „wydmuchała” ponad 1,5 promila. Kobiecie policjanci odebrali już uprawnia do kierowania. Wkrótce za swoje poczynania odpowie przed sądem.

 

źródło i fot. KMP Lublin