Pijany groził rodzinie siekierami

Policjanci zatrzymali 41-letniego mieszkańca gm. Stężyca, który podczas awantury domowej groził swojej żonie i synowi siekierami. Jak się okazało miał 3 promile alkoholu w organizmie.

Reklamy

We wtorek 13 maja popołudniu dyżurny dęblińskiego komisariatu Policji został powiadomiony o awanturze domowej w miejscowości w gminie Stężyca. Na miejsce skierowani zostali policjanci z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego. Okazało się, że 41 letni mężczyzna wszczął awanturę domową, podczas której groził swojej żonie i synowi siekierami trzymanymi w rękach. Wystraszeni domownicy powiadomili policję.

41-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W chwili zatrzymania był pijany, miał 3 promile alkoholu w organizmie. Policjanci ustalili, że to nie było pierwsze tego typu zachowanie ze strony 41-latka. Okazało się, że mężczyzna kilka dni wcześniej groził swojemu synowi nożem oraz objęty był systemem dozoru elektronicznego za wcześniej popełnione przestępstwa.

Reklamy

Wczoraj Sąd Rejonowy w Puławach na wniosek policji i Prokuratury zastosował wobec sprawcy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy.

 

źródło: KWP Lublin (J.W.)