Pijany uderzył autem w drzewo rosnące przy ogródku piwnym

Parczewscy policjanci zatrzymali pijanego kierowcę, po tym jak wcześniej uderzył w drzewo rosnące przy ogródku piwnym. Nietrzeźwy pirat uciekł z miejsca zdarzenia, ale chwilę później został zatrzymany przez policjantów z parczewskiej drogówki. Mieszkaniec Parczewa miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Reklamy

 

Wczoraj około godz. 15.00 oficer dyżurny parczewskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. Piwonii w Parczewie.

Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci ustalili, że kierowca mitsubishi na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo rosnące tuż przed ogródkiem piwnym przy lokalu gastronomicznym.

Kierowca wysiadł z samochodu i chwiejnym krokiem zaczął uciekać z miejsca zdarzenia drogowego. Mundurowi chwilę później zatrzymali 39 – letniego Pawła J. Kierowca pojazdu był nietrzeźwy miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna nie uniknie również odpowiedzialności za spowodowanie kolizji drogowej.

 

 

źródło i fot. KPP Parczew (AK)