Po kradzieży uciekała wózkiem inwalidzkim… także kradzionym

Jedna z trojga osób, które dokonały kradzieży w markecie – poruszała się na wózku inwalidzkim. Po zatrzymaniu okazało się, że był on także kradziony.

Reklamy

Na terenie jednego z bialskich marketów dokonano kradzieży. Sprawcy uciekli z miejsca zdarzenia, a ich łupem padły produkty spożywcze, które zostały wycenione na kwotę ponad 300 zł.

Z informacji wynikało, że kradzieży dokonały trzy osoby – dwóch mężczyzn i kobieta, która poruszała się na wózku inwalidzkim. Policjanci szybko zatrzymali podejrzanych odpowiadających rysopisowi. Okazali się nimi mieszkańcy Białej Podlaskiej w wieku 26-35 lat, przy których znaleziono skradzione produkty. Ustalono również, że wózek którym poruszała się kontuzjowana 26-latka – również został skradziony tego dnia w bialskim szpitalu, a przy jednym z mężczyzn znaleziono też odzież pochodzącą z kradzieży.

Reklamy

Skradzione produkty zostały zwrócone, a cała trójka zatrzymanych, którzy znajdowali się w stanie po spożyciu alkoholu – trafiła do policyjnego aresztu. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

­

(info i fot. KMP Biała Podlaska)


Zobacz też:

Pijany 73-latek sprawcą śmiertelnego wypadku (ZDJĘCIA)

Pijany 73-latek sprawcą śmiertelnego wypadku (ZDJĘCIA)

LubieHrubie na Instagramie