Pobili na śmierć, bo ochlapał ich błotem

30 stycznia 2019 r. sąd w Krasnymstawie zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu dla sprawców śmiertelnego pobicia. Zdarzenie miało miejsce w niedzielę w jednej z miejscowości gminy Krasnystaw.

Reklamy

 

Do zdarzenia doszło w ubiegłą niedzielę  w jednej z miejscowości gminy Krasnystaw.  38 – latek został pobity przez dwóch mężczyzn w wieku 21 i 31 lat – mieszkańców swojej miejscowości. Powodem ich agresji był fakt, że pobity mężczyzna chwilę wcześniej, przejeżdżając samochodem ochlapał jednego z nich błotem pośniegowym.

Po tym incydencie ochlapany wraz ze znajomym udali się na posesję kierowcy, gdzie zadali mu liczne ciosy pałkami po całym ciele. Po zdarzeniu pobity mężczyzna trafił do szpitala. Pomimo starań lekarzy, jego życia nie udało się uratować.

Sprawcy zostali zatrzymani przez krasnostawskich policjantów i osadzeni w policyjnym areszcie.  Doprowadzeni zostali również do prokuratury. 30 stycznia Sąd Rejonowy w Krasnymstawie zastosował wobec zatrzymanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

 

źródło i fot.: KPP Krasnystaw