Podaruj 1 procent podatku Lubelskiemu Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia

Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia od 1997 r. zapewnia bezpłatną całodobową opiekę medyczną najciężej chorym dzieciom w ich domach w Lublinie oraz w województwie lubelskim.

Reklamy

Dodatkowo prowadzi Oddział Stacjonarny w Domu Małego Księcia, obejmujący opieką dzieci, które z różnych powodów nie mogą otrzymać opieki w domu oraz Hospicjum perinatalne, wspierające rodziców, oczekujących na narodziny chorego dziecka.

Celem opieki LHD jest poprawa jakości życia Podopiecznych, poprzez otaczanie ich specjalistyczną opieką medyczną, psychologiczną, pedagogiczną, socjalną, duchową. Opieka jest bezpłatna dla rodzin Podopiecznych. Hospicjum finansuje zakup leków, środków higieniczno-opatrunkowych oraz specjalistycznego sprzętu medycznego.

Zespołowi LHD udaje się nie tylko ograniczać ból odczuwany przez Podopiecznych, ale także wnieść do ich życia radość poprzez spełnianie ich dziecięcych marzeń.

Po śmierci dziecka rodzeństwo i rodzice korzystają ze wsparcia w trakcie regularnych spotkań w ramach grup wsparcia dla rodzin w żałobie. Opieka trwa więc od zakończenia leczenia przyczynowego do ostatniego etapu żałoby.

Pomóż naszym Podopiecznym rozliczając swój PIT za 2020 rok.

Udostępniamy bezpłatny program PIT, który umożliwia w prosty i bezpieczny sposób samodzielne rozliczenie się i przekazanie wypełnionej deklaracji w formie papierowej (wypełniasz, drukujesz i przekazujesz do swojego Urzędu Skarbowego) lub przesłanie w formie elektronicznej (e-deklaracja).

https://hospicjum.lublin.pl/index.php/przekaz-1-podatku/

Dane:

Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia

KRS: 000 000 4522

ul. Lędzian 49, 20-828 Lublin

tel. 81 53 71 373


Zobacz też:

Hrubieszów: Pomóżmy mu zrobić pierwszy krok. Przekaż 1 procent dla Szymona Więch

Hrubieszów: Pomóżmy mu zrobić pierwszy krok. Przekaż 1 procent dla Szymona Więch


LubieHrubie na YouTube