Podwójna wpadka na gościnnych występach w Tomaszowie Lubelskim

Młody mieszkaniec Lublina najpierw ujęty został przez pracowników ochrony jednego z marketów. Chciał wynieść ze sklepu wodę toaletową i tusz do rzęs. Za popełnione wykroczenie ukarany został przez policjantów mandatem karnym w wysokości 200 zł. Chwilę po zakończeniu interwencji mundurowi otrzymali zgłoszenie o kolejnej kradzieży. Przeglądając monitoring sklepowy funkcjonariusze rozpoznali złodzieja, był to ten sam mężczyzna, któremu wystawili mandat.

Reklamy

Wczoraj policjanci otrzymali zgłoszenie od pracownika ochrony jednego z marketów w Tomaszowie Lubelskim. Z zawiadomienia wynikało, że młody mężczyzna skradł perfumy i tuszu do rzęs. Sprawca ujęty został przez pracowników ochrony.  Za popełnione wykroczenie mieszkaniec Lublinie został ukarany przez policjantów mandatem karnym w wysokości 200 złotych.

Po zakończeniu interwencji policjanci odebrali od dyżurnego komunikat, że w jednym ze sklepów kosmetycznych doszło do kradzieży. Tym razem łączna wartość skradzionych wód toaletowych oszacowana została na kwotę blisko 500 zł.   Policjanci po przejrzeniu monitoringu sklepowego ustalili, że sprawcą kradzieży jest ten sam mężczyzna, który przed chwilą został ukarany przez nich mandatem. Mundurowi nie mieli problemów z zatrzymaniem złodzieja. Mężczyzna usłyszał zarzut, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Tomaszów Lub. (A.P.)