Połączmy siły i pomóżmy w realizacji festiwalu Wszystko Gra w Zamościu!

Tylko do 11 lipca trwa nietypowa akcja twórców festiwalu Wszystko Gra w Zamościu, którzy zdecydowali się szukać wsparcia czwartej już edycji swojego festiwalu na łamach popularnego portalu do finansowania społecznościowego Polak Potrafi! W konsekwencji czego także Ty możesz stać się częściowym organizatorem tego przedsięwzięcia.

Reklamy


W ramach wdzięczności organizatorzy oferują specjalne, imienna podziękowania na stronach festiwalu, a także nagrody bardziej namacalne jak karnety wstępu na festiwal, unikalne koszulki z autografami, książkę Horror na Roztoczu oraz inne gadżety.

Wszystkie zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów organizacji czwartej już edycji festiwalu Wszystko Gra! 

Impreza ta już od czterech lat buduje pozytywny wizerunek naszego miasta oraz całego regionu – kontynuujmy tą ideę wspólnie.

W ramach festiwalu na koncertowej scenie w Hali OSiR w Zamościu wystąpią m.in. TSA, Waglewski Fisz Emade, Rob Tognoni, Jelonek,  czy Peter J.Birch. Wśród warsztatów będziemy mogli wybierać spośród zajęć z yogi, języka migowego, kuglarstwa,  czy warsztatów z technik malarstwa. Ciekawie zapowiadają się także projekcje filmowe oraz spektakle i tu odpowiednio zobaczyć będziemy mogli „Polowanie” w reżyserii Thomasa Vinterberga oraz „Nietykalni” Oliviera Nakache i Erica Toledano, a także spektakle w wykonaniu Teatru Bynajmniej oraz Teatru Ogniowego Utopia. Na panelu dyskusyjnym będzie można spotkać się z twórcami „Horroru na Roztoczu” i dowiedzieć się jak to jest wyśnić sobie książkę.

Oprócz hali OSiR będzie grało między innymi na Rynku Wielkim Zamościa oraz bocznych rynkach: Solnym i Wodnym, na podwórzach zabytkowych kamienic mieszczących się przy Starówce, amfiteatrze, budynku Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji oraz w Kazamacie Wschodniej Bastionu I.

Jak informują organizatorzy, ich celem jest stworzenie imprezy, która będzie przyciągać do Zamościa tłumy i chwyci za serce wszystkich, w tym także oddanych i wspierających mieszkańców.

Pomóżmy zrealizować to wspaniałe przedsięwzięcie i pokażmy wszystkim, że mieszkańcy Zamościa, a także całego województwa lubelskiego wspierają lokalne inicjatywy i są w stanie wspólnymi siłami zorganizować festiwal na miarę tych największych, nawet lepiej niż organizatorzy posiadający ogromne budżety!

 

Zapraszamy na festiwal w dniach od 11 do 13 lipca!

 

Więcej informacji odnośnie możliwości wsparcia na 

www.polakpotrafi.pl/projekt/wszystko-gra