Połamane drzewa podczas burzy uszkodziły trzy samochody

Wczoraj na terenie Białej Podlaskiej doszło do gwałtownej burzy. Towarzyszył jej silny wiatr oraz opady deszczu i gradu. W jej wyniku uszkodzeniu uległy trzy auta, na które spadły połamane drzewa i ich konary.

Reklamy

 

Wysokie temperatury sprzyjają wypoczynkowi. Pogoda taka może być również niebezpieczna.

Wczoraj około godziny 17:30 na terenie Białej Podlaskiej przeszła burza. Towarzyszył jej gwałtowny wiatr oraz intensywne opady deszczu i gradu.

Na przejeżdżający ul. Zamkową samochód osobowy marki Fiat, spadły złamane konary drzewa. Uszkodziły szybę oraz dach auta kierowanego przez 37-letnią mieszkankę Warszawy.

W tym samym czasie kilkadziesiąt metrów dalej spadające na jezdnię drzewo uszkodziło dwa przejeżdżające tą samą ulicą auta. Uszkodzeniu uległ samochód osobowy marki Mazda kierowany przez 30–letniego mieszkańca miasta, który podróżował ze swoją rodziną. Drugim z aut tj. osobowym oplem podróżowała 51-letnia mieszkanka gm. Drelów wraz z pasażerką.

Wszyscy uczestnicy zdarzeń byli trzeźwi. Na szczęście w ich wyniku nikt nie doznał poważnych obrażeń, skończyło się jedynie na uszkodzonych samochodach.

 

źródło i fot. KMP Biała Podlaska