Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości zmarłego mężczyzny (ZDJĘCIA)

Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości NN mężczyzny, który 15 kwietnia poniósł śmierć prawdopodobnie rzucając się pod pociąg.

Reklamy

Do tragicznego zdarzenia doszło 15 kwietnia tego roku, około godziny 13:20, na wysokości ulicy Palmowej w Lublinie. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że NN mężczyzna prawdopodobnie rzucił się pod nadjeżdżający pociąg, w wyniku czego poniósł śmierć.

Na miejscu zdarzenia, policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ciało w celu przeprowadzenia sekcji zwłok. Przy denacie odnaleziono charakterystyczny pęk kluczy.

Do tej pory nie ustalono tożsamości mężczyzny.

Rysopis mężczyzny: wiek około 30 – 50 lat. Sylwetka krępa, tęga, włosy czarne, krótkie, wzrost około 170-175 cm. Ubrany był w czarną bawełnianą czapkę, ciemnogranatową pikowaną kurtkę z szarą podszewką, buty czarne sportowe bez oznaczeń producenta, T-shirt koloru czarnego z napisem New York City na jasnoniebieskim tle. Miał na sobie spodnie jeansowe koloru granatowego, przeszywane żółtą nicią. W kieszeni posiadał pęk dziewięciu kluczy na tzw. smyczy koloru czerwonego z szarym napisem „FOR SUZUKI”, przy kluczach otwieracz do butelek z napisem „Licher Bier”.

Jeżeli ktoś posiada wiedzę na temat zdarzenia lub zna tożsamość mężczyzny, proszony jest o kontakt z 2 Komisariatem Policji w Lublinie, przy ulicy Walecznych 1 – telefon 47 811 45 72 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 112.

­

(info i fot. KMP Lublin)


Zobacz też:

Pijany uciekł z miejsca zdarzenia. Ukrytego w zaroślach wytropiła kamera termowizyjna (ZDJĘCIA)

Pijany uciekł z miejsca zdarzenia. Ukrytego w zaroślach wytropiła kamera termowizyjna (ZDJĘCIA)


LubieHrubie na YouTube