Policjanci ustalają tożsamość mężczyzny potrąconego przez pociąg

Do potrącenia pieszego przez pociąg doszło wczoraj w Krasnymstawie. Mężczyzna szedł środkiem torów i nie reagował na ostrzeżenia. Po potrąceniu został przewieziony do szpitala. Obecnie policjanci prowadzą czynności zmierzające do potwierdzenia danych personalnych mężczyzny.

Reklamy

 

Wczoraj o godz. 16,45 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o potrąceniu pieszego przez pociąg na ul. Gospodarczej w Krasnymstawie. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci. Jak ustalili, prowadzący skład towarowy 25-letni mieszkaniec powiatu zamojskiego zauważył idącego środkiem torów mężczyznę.

Maszynista używał sygnałów dźwiękowych, na które pieszy nie reagował i mimo hamowania składu doszło do potrącenia. Mężczyzna w wieku około 50 lat trafił do szpitala. Po przebytym zabiegu operacyjnym amputacji nogi utrzymywany jest w śpiączce farmakologicznej.

Reklamy

Na miejscu policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady, sprawdzili stan trzeźwości obsługi pociągu, który nie budził zastrzeżeń.  Obecnie trwają czynności zmierzające do potwierdzenia danych personalnych pokrzywdzonego.

 

 

źródło i fot. KPP Krasnystaw