Policyjne newsy 22. 03. 2006

W ostatni weekend o pomoc do Policji zwrócił się poszkodowany, który zgłosił, że opuszczając tuż przed zamknięciem jeden z hrubieszowskich lokali, został pobity przez nieznanego mężczyznę.

Reklamy

br />Napastnik podszedł do niego, uderzył go łokciem w twarz, a następnie kopał go i okładał pięściami. Pokrzywdzony nie zna napastnika i nie wie, dlaczego został przez niego pobity. Zostały mu zniszczone okulary i odzież, a straty wycenił na ponad tysiąc złotych. Trwają czynności operacyjne w tej sprawie, a ich stopień i kierunek będzie zależał od lekarskiej ekspertyzy i wyniku obdukcji poszkodowanego.

20 marca

W szkole w Dołhobyczowie miała miejsce kradzież telefonu marki Sony o wartości 1020 zł na szkodę 16 – letniego ucznia tej szkoły. Przed zajęciami w – f oddał on telefon nauczycielowi, który z kolei przekazał go do pilnowania innemu uczniowi. Ten pozostawił go jednak na parapecie okna, skąd urządzenie zostało skradzione.

21 marca

W Hrubieszowie na ul. Ludnej z samochodu Ford Modeno nieznany sprawca skradł 2 komplety kół o wartości 700 zł. Poszkodowanym jest mieszkaniec Hrubieszowa.

W Smoligowie zgłoszono kradzież z włamaniem. Z niezamieszkanego domu sprawca skradł pościel, odzież, wyposażenie kuchenne oraz narzędzia, których łączna wartość została wyceniona przez 59 – letniego poszkodowanego na 1000 zł. Ponieważ budynek nie był zamieszkany, nie jest znana dokładna data włamania.

informacje przekazała
rzecznik KPP w Hrubieszowie Justyna Popek