Port Lotniczy Lublin promuje wakacyjne połączenia czarterowe

„Lataj z Lublina” – pod takim hasłem Port Lotniczy Lublin promuje połączenia czarterowe z Lublina. Działania skierowane są do mieszkańców województwa lubelskiego planujących letni wypoczynek. 25 i 26 maja specjalne teamy stewardess i pojawią się w Świdniku, Chełmie, Puławach, Zamościu, Krasnymstawie, Kraśniku oraz Janowie Lubelskim.

Reklamy

Hostessy promować będą lubelskie lotnisko, jako najlepszy wybór dla mieszkańców  do wylotu na wakacyjny wypoczynek. Mieszkańcy otrzymają ulotki z aktualną siatką połączeń regularnych i czarterowych  oraz drobne słodkości.

– Zależy nam, żeby jak najwięcej osób, dowiedziało się o możliwości skorzystania
z wakacyjnych wyjazdów zagranicznych, które oferują biura podróży z naszego lotniska. To doskonała okazja, aby już dziś zaplanować wakacyjny wypoczynek – mówi Piotr Jankowski rzecznik Portu Lotniczego Lublin

Akcja „Lataj z Lublina” rozpoczęła się w Lublinie. Stewardessy można już było spotkać w centrum Lublina. Teraz działania skierowane są do mieszkańców innych miast regionu lubelskiego. 25 maja, między godziną 10:00 – 14:00 teamy promujące PLL pojawią się w Krasnymstawie, Chełmie oraz Zamościu. 26 maja będą w Świdniku (ok. godz. 9:00 – 13:00), Kraśniku i Janowie (ok. godz. 10:00 – 13:00) oraz w Puławach (ok. godz. 14:00 – 18:00). Akcja wspierana jest również przez kampanię outdoorową. Informacja o połączeniach czarterowych pojawiła się na 50 billboardach w całym województwie lubelskim.

Akcja będzie kontynuowana w kolejnych wakacyjnych miesiącach. Będą to bezpośrednie działania skierowane do podróżnych, którzy zdecydują się polecieć do ciepłych krajów z Portu Lotniczego Lublin.

 

fot. Port Lotniczy Lublin