Poszukiwany 5 listami gończymi w kradzionym jaguarze

Policjanci odzyskali utracony na terenie Warszawy samochód marki Jaguar. Autem podróżował 35-latek, który okazał się poszukiwany 5 listami gończymi.

Reklamy

 

W środę około godz. 20, w miejscowości Białka, radzyńscy kryminalni zatrzymali samochód osobowy marki Jaguar. Z informacji jakie posiadali policjanci wynikało, że auto może być kradzione, a kierujący nim mężczyzna poszukiwany.

Kierowca próbował uciekać przed zatrzymującym go radiowozem. Nie reagował na sygnały świetlne i dźwiękowe dawane przez policjantów.

Po zatrzymaniu auta, okazało się, że za kierownicą siedzi 35-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego, który był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności pięcioma listami gończymi wydanymi przez sąd za kradzieże z włamaniem i paserstwo.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Zgodnie z poleceniem Sądu spędzi za kratkami niemal 6 lat. Jaguar, którym poruszał się 35-latek został skradziony na terenie Warszawy. Samochód zabezpieczony został na policyjnym parkingu. Wartość odzyskanego samochodu to około 90 tys. złotych.

 

info i fot. KPP Radzyń Podlaski