28 września 2023

Potrącił pieszego i uciekł. Policja szuka kierowcy – sprawcy śmiertelnego wypadku

Lubelscy policjanci poszukują świadków wypadku, do którego doszło wczoraj przy ul. Zorzy. Kierujący samochodem nieustalonej dotychczas marki potrącił pieszego. Kierując pojazdem nie zatrzymał się na miejscu wypadku. Odjechał pozostawiając rannego bez pomocy. Na skutek odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł. Osoby, które były świadkami tego wypadku proszone są o kontakt z Wydziałem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie przy ul. Północnej 3, pokój nr 149 lub kontakt pod nr tel. (81) 535-53 34 lub 997.

Reklamy

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 23: 30 przy ul. Zorza w Lublinie. Z dotychczasowych, wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem jadąc od strony ulicy Głuskiej potrącił pieszego. Kierujący pojazdem nie zatrzymał się na miejscu wypadku, odjechał w kierunku Kalinówki pozostawiając rannego bez pomocy.

Na skutek odniesionych obrażeń pieszy zmarł. Mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów. Dziś policjanci ustalili tożsamość ofiary – to 57 letni mieszkaniec powiatu lubelskiego.

Reklamy

 

Osoby, które były świadkami wypadku proszone są o kontakt z Wydziałem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie przy ul. Północnej 3, pokój nr 149 lub kontakt pod nr tel. (81) 535-53-34 lub 997.

 

źródło: KWP Lublin (R.L.R)

Reklamy