28 września 2023

Potrójne zabójstwo. Zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 27 i 30 lat

Dwóch mężczyzn w wieku 27 i 30 lat zatrzymali krasnostawscy policjanci w związku z potrójnym zabójstwem, do jakiego doszło w gminie Gorzków, w powiecie krasnostawskim. Wczoraj po południu policjanci w jednym z domów znaleźli ciała trzech osób, małżeństwa w wieku 54 i 57 lat oraz ich 84-letniego krewnego.

Reklamy

 

Wczoraj po południu dyżurny krasnostawskiej policji został powiadomiony przez zaniepokojoną mieszkankę Krasnegostawu o tym, że od pewnego  czasu nie ma kontaktu ze swoimi rodzicami. Z jej relacji wynikało, że mieszkają oni w jednym z domów w gm. Gorzków.

Dyżurny wysłał pod wskazany adres policjantów. Funkcjonariusze w pomieszczeniu domu znaleźli zwłoki trzech osób: małżeństwa w wieku 54 i 57 lat oraz ich 84-letniego krewnego, który z nimi zamieszkiwał. Obrażenia, które posiadały te osoby, wskazywały, że doszło do ich zabójstwa.

Reklamy

Na miejscu tej makabrycznej zbrodni od wczoraj pracują pod nadzorem prokuratorów policjanci, biegli z zakresu medycyny sądowej, technicy kryminalistyki. Śledczy zabezpieczają ślady.

Jeszcze wczoraj do tej sprawy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 27 i 30 lat, którzy mogą mieć związek z potrójnym zabójstwem. Trafili oni do policyjnego aresztu. Wkrótce będą z nimi wykonywane czynności procesowe.

Reklamy

Za zabójstwo grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

 

źródło: KPP Krasnystaw 

Zobacz też:

http://www.dziennikwschodni.pl/krasnystaw/zabojstwo-w-piaskach-szlacheckich-mieszkancy-wsi-wstrzasnieci-tragedia-wideo-zdjecia,n,1000202409.html FOTO, WIDEO

http://radio.lublin.pl/news/morderstwo-w-piaskach-szlacheckich-zatrzymani-synowie-ofiar AUDIO